gstreamer 0.10.29.2 - en to lt translation catalogue (303 entries)

en: "%s" is a directory.
lt: „%s“ yra katalogas.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
lt[0]: %d juodojo sąrašo įrašas
lt[1]: %d juodojo sąrašo įrašai
lt[2]: %d juodojo sąrašo įrašų

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
lt[0]: %d failas juodajame sąraše
lt[1]: %d failai juodajame sąraše
lt[2]: %d failų juodajame sąraše

en: %d feature | %d features
lt[0]: %d funkcija
lt[1]: %d funkcijos
lt[2]: %d funkcijų

en: %d plugin | %d plugins
lt[0]: %d įskiepis
lt[1]: %d įskiepiai
lt[2]: %d įskiepių

en: A lot of buffers are being dropped.
lt: Atlaisvinama daug buferių.

en: Additional debug info:
    %s
lt: Papildoma derinimo informacija:
    %s

en: An error happened while waiting for EOS
lt: Įvyko klaida laukiant EOS

en: Blacklisted files:
lt: Failai juodajame sąraše:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
lt: Kuriamas buferis, konvejeris nustatomas į PRISTABDYTĄ...

en: Colon-separated paths containing plugins
lt: Dvitaškiais skiriami keliai, kur yra įskiepių

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
lt: Kableliais skiriamas category_name:level porų sąrašas, nustatantis konkrečius lygius paskiroms kategorijoms. Pavyzdys: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
lt: Kableliais skiriamas sąrašas įskiepių, įkeltinų papildomai prie GST_PLUGIN_PATH aplinkos kintamajame saugomo sąrašo

en: Could not close resource.
lt: Nepavyko užverti ištekliaus.

en: Could not close supporting library.
lt: Nepavyko užverti palaikančiosios bibliotekos.

en: Could not configure supporting library.
lt: Nepavyko sukonfigūruoti palaikančiosios bibliotekos.

en: Could not create temp file "%s".
lt: Nepavyko sukurti laikino failo „%s“.

en: Could not decode stream.
lt: Nepavyko dekoduoti srauto.

en: Could not demultiplex stream.
lt: Nepavyko išretinti srauto.

en: Could not determine type of stream.
lt: Nepavyko aptikti srauto tipo.

en: Could not encode stream.
lt: Nepavyko koduoti srauto.

en: Could not get info on "%s".
lt: Nepavyko gauti duomenų apie „%s“.

en: Could not get/set settings from/on resource.
lt: Nepavyko gauti/nustatyti ištekliaus parametrų.

en: Could not initialize supporting library.
lt: Nepavyko inicializuoti palaikančiosios bibliotekos.

en: Could not load plugin file: %s
lt: Nepavyko įkelti įskiepio failo: %s

en: Could not multiplex stream.
lt: Nepavyko sutankinti srauto.

en: Could not open file "%s" for reading.
lt: Nepavyko atverti failo „%s“ skaitymui.

en: Could not open file "%s" for writing.
lt: Nepavyko atverti failo „%s“ rašymui.

en: Could not open resource for reading and writing.
lt: Nepavyko atverti ištekliaus skaitymui ir rašymui.

en: Could not open resource for reading.
lt: Nepavyko atverti ištekliaus skaitymui.

en: Could not open resource for writing.
lt: Nepavyko atverti ištekliaus rašymui.

en: Could not perform seek on resource.
lt: Nepavyko atlikti paieškos ištekliuje.

en: Could not read from resource.
lt: Nepavyko skaityti iš ištekliaus.

en: Could not synchronize on resource.
lt: Nepavyko sinchronizuoti su ištekliumi.

en: Could not write to resource.
lt: Nepavyko rašyti į išteklių.

en: Disable colored debugging output
lt: Išjungti spalvotą derinimo išvestį

en: Disable debugging
lt: Išjungti derinimą

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
lt: Išjungti pagalbinio proceso paleidimą skenuojant registrą

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
lt: Išjungti segmentavimo klaidų gaudymą įskiepių įkėlimo metu

en: Disable updating the registry
lt: Išjungti registro atnaujinimą

en: Do not install a fault handler
lt: Neįdiegti klaidų apdorojimo posistemės

en: Do not print any progress information
lt: Neišvesti jokios informacijos apie pažangą

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
lt: Buferis sukurtas, konvejeris nustatomas GROJIMUI...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
lt: Įjungtas EOS išjungiant – priverstinai naudojama EOS konvejeryje

en: EOS received - stopping pipeline...
lt: EOS gautas – stabdomas konvejeris...

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
lt: KLAIDA: konvejeris nesileidžia pristabdomas.

en: ERROR: from element %s: %s
lt: KLAIDA: iš elemento %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
lt: KLAIDA: nepavyko sukurti konvejerio.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
lt: KLAIDA: nepavyko sukurti konvejerio: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
lt: KLAIDA: konvejeris nepradeda groti.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
lt: KLAIDA: konvejeris nesileidžia paruošiamas.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
lt: KLAIDA: „pipeline“ elementas nerastas.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
lt: Elementas nesukuria srauto apdorojimo galimybės. Praneškite apie klaidą.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
lt: Įjungti informatyvią įskiepių įkėlimo diagnostiką

en: Error closing file "%s".
lt: Klaida užveriant failą „%s“.

en: Error while seeking in file "%s".
lt: Klaida ieškant faile „%s“.

en: Error while writing to download file.
lt: Klaida rašant į atsiuntimo failą.

en: Error while writing to file "%s".
lt: Klaida rašant į failą „%s“.

en: Execution ended after %
lt: Vykdymas baigėsi po %

en: FOUND TAG
lt: RASTA ŽYMA

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
lt: RASTA ŽYMA      : rasta elemento „%s“.

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
lt: RASTA ŽYMA      : rasta objekto „%s“.

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
lt: RASTA ŽYMA      : rasta pagrindo „%s:%s“.

en: Failed after iterations as requested.
lt: Nesėkmė po iteracijų kaip ir reikalauta.

en: File "%s" is a socket.
lt: Failas „%s“ yra lizdas.

en: Filter caps
lt: Filtruoti galimybes

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
lt: Priverstinai naudoti EOS šaltiniuose prie išjungiant konvejerį

en: Freeing pipeline ...
lt: Atlaisvinamas konvejeris...

en: GStreamer Options
lt: GStreamer parinktys

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
lt: GStreamer kūrėjai nepasivargino priskirti šiai klaidai klaidos kodo.

en: GStreamer encountered a general core library error.
lt: GStreamer susidūrė su bendrąją pagrindinės bibliotekos klaida.

en: GStreamer encountered a general resource error.
lt: GStreamer aptiko bendrąją ištekliaus klaidą.

en: GStreamer encountered a general stream error.
lt: GStreamer aptiko bendrąją srauto klaidą.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
lt: GStreamer aptiko bendrąją palaikančiosios bibliotekos klaidą.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
lt: GStreamer klaida: nepavyko pakeisti būsenos ir kažkuriam elementui nepavyko išvesti tinkamo klaidos pranešimo su nesėkmės priežastimi.

en: Got EOS from element "%s".
lt: Gautas EOS iš elemento „%s“.

en: Got message #%u (%s):
lt: Gautas pranešimas #%u (%s):

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
lt: Gautas pranešimas #%u iš elemento „%s“ (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
lt: Gautas pranešimas #%u iš objekto „%s“ (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
lt: Gautas pranešimas #%u iš pagrindo „%s:%s“ (%s):

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
lt: Grupuoja susijusias medijas, susidedančias iš daugelio takelių, pvz., skirtingas koncerto dalis. Tai aukštesnis lygmuo nei takelis, bet žemesnis nei albumas

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
lt: Šios medijos namų svetainė (t. y. atlikėjo arba filmo svetainė)

en: How the image should be rotated or flipped before display
lt: Kaip paveikslėlis turėtų būti pasuktas arba apverstas prieš parodymą

en: INFO:
    %s
lt: INFORMACIJA:
    %s

en: Internal GStreamer error: caps problem.
lt: Vidinė GStreamer klaida: galimybių problema.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
lt: Vidinė GStreamer klaida: kodas nerealizuotas.

en: Internal GStreamer error: event problem.
lt: Vidinė GStreamer klaida: įvykio problema.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
lt: Vidinė GStreamer klaida: pagrindo klaida.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
lt: Vidinė GStreamer klaida: ieškojimo klaida.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
lt: Vidinė GStreamer klaida: žymos problema.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
lt: Vidinė GStreamer klaida: gijos problema.

en: Internal clock error.
lt: Vidinė laikrodžio klaida.

en: Internal data flow error.
lt: Vidinė duomenų tėkmės klaida.

en: Internal data flow problem.
lt: Vidinė duomenų tėkmės problema.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
lt: Tarptautinis standartinis įrašų kodas – žiūrėkite http://www.ifpi.org/isrc/

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
lt: Pertraukimas: stabdomas konvejeris...

en: LEVEL
lt: LYGIS

en: LIST
lt: SĄRAŠAS

en: List the plugin contents
lt: Parodyti įskiepio turinį

en: Make all warnings fatal
lt: Padaryti visus įspėjimus lemtingais

en: Manufacturer of the device used to create this media
lt: Įrenginio, naudoto šiai medijai sukurti, gamintojas

en: Model of the device used to create this media
lt: Įrenginio, naudoto šiai medijai sukurti, modelis

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
lt: Tv / tinklalaidės / serialo, iš kurio yra medija, laidos pavadinimas

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
lt: Tv / tinklalaidės / serialo, iš kurio yra medija, laidos pavadinimas rikiavimo reikmėms

en: No Temp directory specified.
lt: Nenurodytas laikinas katalogas.

en: No error message for domain %s.
lt: Nėra klaidos pranešimo sričiai %s.

en: No file name specified for reading.
lt: Nenurodytas failo pavadinimas skaitymui.

en: No file name specified for writing.
lt: Nenurodytas failo pavadinimas rašymui.

en: No space left on the resource.
lt: Ištekliuje nebėra vietos.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
lt: Nėra standartinio klaidos pranešimo sričiai %s ir kodui %d.

en: No such element or plugin '%s'
lt: Nėra tokio elemento arba įskiepio „%s“

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
lt: Medijos šaltinis kaip URI (vieta, kur patalpintas originalus failas arba srautas)

en: Output messages
lt: Išvesti pranešimus

en: Output status information and property notifications
lt: Išvesti būsenos informaciją ir savybių pranešimus

en: Output tags (also known as metadata)
lt: Išvesti žymas (dar žinomas kaip metaduomenys)

en: PATHS
lt: KELIAI

en: PLUGINS
lt: ĮSKIEPIAI

en: Pipeline is PREROLLED ...
lt: Konvejeris PARUOŠTAS...

en: Pipeline is PREROLLING ...
lt: Konvejeris RUOŠIAMAS...

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
lt: Konvejeris aktyvus ir nereikalauja PARUOŠIMO...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
lt: Paruošta, laukiama kol bus sukurtas buferis...

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
lt: Išspausdinti mašininiu būdu perskaitomą sąrašą funkcijų, kurias suteikia nurodytasis arba visi įskiepiai.
                                           Naudinga naudojant su išoriniais automatiniais įskiepių diegimo mechanizmais

en: Print all elements
lt: Išvesti visus elementus

en: Print available debug categories and exit
lt: Išvesti prieinamas derinimo kategorijas ir išeiti

en: Print list of blacklisted files
lt: Išvesti failus juodajame sąraše

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
lt: Išvesti palaikomas URI schemas su jas sukuriančiais elementais

en: Print the GStreamer version
lt: Išvesti GStreamer versiją

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
lt: Naudotojo nurodytas įvertinimas. Kuo geresnis įvertinimas, tuo labiau naudotojas mėgsta šią mediją

en: Redistribute latency...
lt: Perskirstyti gaišties laiką...

en: Resource busy or not available.
lt: Išteklius užimtas arba neprieinamas.

en: Resource not found.
lt: Išteklius nerastas.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
lt: Riboti galimas leidžiamas galimybes (NULL – BET KOKIAS). Nustatant šią savybę nurodoma į pateiktą GstCaps objektą.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
lt: Pasirinktas laikrodis negali būti naudojamas konvejeryje.

en: Setting pipeline to NULL ...
lt: Nustatomas konvejeris į NULL...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
lt: Nustatomas konvejeris į PRISTABDYTĄ...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
lt: Nustatomas konvejeris į GROJAMA...

en: Setting pipeline to READY ...
lt: Nustatomas konvejeris į PARUOŠTA...

en: Setting state to %s as requested by %s...
lt: Nustatoma būsena į %s, kaip prašė %s...

en: Show GStreamer Options
lt: Rodyti GStreamer parinktis

en: Stream contains no data.
lt: Sraute nėra duomenų.

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
lt: Viso albumo atlikėjas, koks turi būti rodomas

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
lt: Viso albumo atlikėjas, koks turėtų būti rikiuojamas

en: The episode number in the season the media is part of
lt: Sezono, kuriam priklauso medija, epizodo numeris

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
lt: Medijos žodžiai, dažniausiai naudojama dainoms

en: The season number of the show the media is part of
lt: Laidos sezono, kuriam priklauso medija, numeris

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
lt: Srautas yra šifruotas ir negali būti iššifruotas, kadangi nebuvo pateiktas tinkamas raktas.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
lt: Srautas yra šifruotas, o iššifravimo galimybė nepalaikoma.

en: The stream is in the wrong format.
lt: Srautas yra neteisingo formato.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
lt: Srautas yra kitokio tipo negu šis elementas gali apdoroti.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
lt: Nėra kodeko, galinčio apdoroti šio tipo srautą.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
lt: Ši programa bando naudoti GStreamer funkcijas, kurios buvo išjungtos.

en: URI to the copyright notice of the data
lt: URI, kur yra pranešimas apie duomenų autoriaus teises

en: URI to the license of the data
lt: URI, kur yra duomenų licencija

en: Unknown option
lt: Nežinoma parinktis

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
lt: ĮSPĖJIMAS: klaidingas konvejeris: %s

en: WARNING: from element %s: %s
lt: ĮSPĖJIMAS: iš elemento %s: %s

en: Waiting for EOS...
lt: Laukiama EOS...

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
lt: Jūsų įdiegtame GStreamer trūksta įskiepio.

en: album
lt: albumas

en: album artist
lt: albumo atlikėjas

en: album artist sortname
lt: albumo atlikėjo rikiuojamas pavadinimas

en: album containing this data
lt: albumas su šiais duomenimis

en: album containing this data for sorting purposes
lt: albumas su šiais duomenimis rikiavimo reikmėms

en: album gain in db
lt: albumo stiprinimas decibelais

en: album sortname
lt: albumo rikiuojamas pavadinimas

en: artist
lt: atlikėjas

en: artist sortname
lt: atlikėjo rikiuojamas pavadinimas

en: attachment
lt: priedas

en: audio codec
lt: garso kodekas

en: beats per minute
lt: taktų per minutę

en: bitrate
lt: pralaidumas

en: buffering...
lt: kuriamas buferis...

en: caps
lt: galimybės

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
lt: miestas (angliškas pavadinimas), kuriame medija buvo įrašyta arba sukurta

en: codec
lt: kodekas

en: codec the audio data is stored in
lt: garso kodekas, kuriame laikomi duomenys

en: codec the data is stored in
lt: kodekas, kuriame laikomi duomenys

en: codec the subtitle data is stored in
lt: kodekas, kuriame laikomi subtitrų duomenys

en: codec the video data is stored in
lt: vaizdo kodekas, kuriame laikomi duomenys

en: comma separated keywords describing the content
lt: kableliais skiriami raktažodžiai, aprašantys turinį

en: comment
lt: komentaras

en: commonly used title
lt: bendrai naudojamas pavadinimas

en: commonly used title for sorting purposes
lt: bendrai naudojamas pavadinimas rikiavimo reikmėms

en: composer
lt: kompozitorius

en: composer sortname
lt: kompozitoriaus rikiuojamas vardas

en: contact
lt: kontaktai

en: contact information
lt: kontaktinė informacija

en: container format
lt: konteinerio formatas

en: container format the data is stored in
lt: konteinerio formatas, kuriame laikomi duomenys

en: controllable
lt: valdomas

en: copyright
lt: autoriaus teisės

en: copyright notice of the data
lt: pranešimas apie duomenų autoriaus teises

en: copyright uri
lt: autoriaus teisių uri

en: could not link %s to %s
lt: nepavyko susieti %s su %s

en: could not parse caps "%s"
lt: nepavyko perskaityti galimybių „%s“

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
lt: nepavyko nustatyti savybės „%s“ elemente „%s“ į „%s“

en: count of discs inside collection this disc belongs to
lt: diskų skaičius kolekcijoje, kuriai priklauso šis diskas

en: count of tracks inside collection this track belongs to
lt: takelių skaičius kolekcijoje, kuriai priklauso šis takelis

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
lt: šalis (angliškas pavadinimas), kurioje medija buvo įrašyta arba sukurta

en: date
lt: data

en: date the data was created (as a GDate structure)
lt: data, kada duomenys buvo sukurti (kaip GDate struktūra)

en: description
lt: aprašymas

en: detected capabilities in stream
lt: aptiktos galimybės sraute

en: device manufacturer
lt: įrenginio gamintojas

en: device model
lt: įrenginio modelis

en: disc count
lt: diskų skaičius

en: disc number
lt: disko numeris

en: disc number inside a collection
lt: disko numeris kolekcijoje

en: duration
lt: trukmė

en: empty pipeline not allowed
lt: tuščias konvejeris neleidžiamas

en: encoder
lt: enkoderis

en: encoder used to encode this stream
lt: enkoderis, naudotas šiam srautui koduoti

en: encoder version
lt: enkoderio versija

en: episode number
lt: epizodo numeris

en: exact or average bitrate in bits/s
lt: tikslus arba vidutinis pralaidumas bitais per sekundę

en: extended comment
lt: išplėstinis komentaras

en: file attached to this stream
lt: failas, pridėtas prie srauto

en: force caps
lt: reikalauti galimybių

en: force caps without doing a typefind
lt: priverstinai naudoti galimybes neatliekant tipo paieškos

en: free text commenting the data
lt: laisvas tekstas, apibūdinantis duomenis

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
lt: laisvas tekstas, apibūdinantis duomenis raktas=reikšmė arba raktas[en]=komentaras forma

en: genre
lt: žanras

en: genre this data belongs to
lt: žanras, kuriam priskiriami šie duomenys

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
lt: aukštuma, kur medija buvo įrašyta arba sukurta, metrais pagal WGS84 (nulis – vidutinis jūros lygis)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
lt: vietovės platuma, kur medija buvo įrašyta arba sukurta, laipsniais pagal WGS85 (nulis ties pusiauju, neigiamos reikšmės – pietinėms platumoms)

en: geo location capture direction
lt: geografinės vietos įrašymo kryptis

en: geo location city
lt: geografinės vietos miestas

en: geo location country
lt: geografinė vietos šalis

en: geo location elevation
lt: geografinės vietos aukštuma

en: geo location latitude
lt: geografinės vietos platuma

en: geo location longitude
lt: geografinės vietos ilguma

en: geo location movement direction
lt: geografinės vietos judėjimo kryptis

en: geo location movement speed
lt: geografinės vietos judėjimo greitis

en: geo location name
lt: geografinės vietos pavadinimas

en: geo location sublocation
lt: geografinės vietos sublokacija

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
lt: vietovės ilguma, kur medija buvo įrašyta arba sukurta, laipsniais pagal WGS84 (nulis ties pirmuoju meridianu Grinviče/JK, neigiamos reikšmės – rytinėms ilgumoms)

en: grouping
lt: grupavimas

en: homepage
lt: svetainė

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
lt: aiškus vietovės, kurioje medija buvo įrašyta arba sukurta, aprašymas

en: image
lt: paveikslėlis

en: image orientation
lt: paveikslėlio orientacija

en: image related to this stream
lt: paveikslėlis, susietas su srautu

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
lt: nurodo kryptį, kuria nukreiptas mediją įrašantis įrenginys. Pateikiama laipsniais slankaus kablelio pavidalu, „0“ reiškia geografinę šiaurę, reikšmė didėja pagal laikrodžio rodyklę

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
lt: nurodo mediją įrašančio prietaiso judėjimo kryptį. Ji nurodoma laipsniais slankaus kablelio pavidalu, „0“ reiškia šiaurę, reikšmė didėja pagal laikrodžio rodyklę

en: keywords
lt: raktažodžiai

en: language code
lt: kalbos kodas

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
lt: trukmė GStreamer laiko vienetais (nanosekundėmis)

en: license
lt: licencija

en: license of data
lt: duomenų licencija

en: license uri
lt: licencijos uri

en: location
lt: vieta

en: lyrics
lt: žodžiai

en: maximum bitrate
lt: didžiausias pralaidumas

en: maximum bitrate in bits/s
lt: didžiausias pralaidumas bitais per sekundę

en: minimum
lt: mažiausios

en: minimum bitrate
lt: mažiausias pralaidumas

en: minimum bitrate in bits/s
lt: mažiausias pralaidumas bitais per sekundę

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
lt: įrašančio prietaiso judėjimo greitis m/s įrašinėjant

en: no element "%s"
lt: nėra elemento „%s“

en: no property "%s" in element "%s"
lt: nenurodyta savybė „%s“ elemente „%s“

en: no sink element for URI "%s"
lt: nėra išvesties elemento URI „%s“

en: no source element for URI "%s"
lt: nėra šaltinio elemento URI „%s“

en: nominal bitrate
lt: nominalus pralaidumas

en: nominal bitrate in bits/s
lt: nominalus pralaidumas bitais per sekundę

en: number of beats per minute in audio
lt: taktų skaičius per minutę garso įraše

en: organization
lt: organizacija

en: peak of the album
lt: albumo viršūnė

en: peak of the track
lt: takelio viršūnė

en: performer
lt: atlikėjas

en: person(s) performing
lt: atliekantis (-ys) asmuo (-enys)

en: person(s) responsible for the recording
lt: asmuo (-enys), atsakingi už įrašą

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
lt: asmuo (-enys), atsakingi už įrašą rikiavimo reikmėms

en: person(s) who composed the recording
lt: asmuo (-enys), kuris (-ie) sukūrė įrašą

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
lt: asmens (-enų), kuris (-ie) sukūrė įrašą, vardas rikiavimo reikmėms

en: preview image
lt: peržiūros paveikslėlis

en: preview image related to this stream
lt: peržiūros paveikslėlis, susijęs su srautu

en: readable
lt: skaitomas

en: reference level of track and album gain values
lt: takelio ir albumo stiprinimo reikšmių santykinis lygis

en: replaygain album gain
lt: replaygain albumo stiprinimas

en: replaygain album peak
lt: replaygain albumo viršūnė

en: replaygain reference level
lt: replaygain santykinis lygis

en: replaygain track gain
lt: replaygain takelio stiprinimas

en: replaygain track peak
lt: replaygain takelio viršūnė

en: season number
lt: sezono numeris

en: serial
lt: serija

en: serial number of track
lt: takelio serijos numeris

en: short text describing the content of the data
lt: trumpas tekstas, aprašantis duomenų turinį

en: show name
lt: laidos pavadinimas

en: show sortname
lt: laidos rikiuojamas pavadinimas

en: specified empty bin "%s", not allowed
lt: nurodytas tuščias dėklas „%s“, neleidžiama

en: subtitle codec
lt: subtitrų kodekas

en: title
lt: pavadinimas

en: title sortname
lt: pavadinimo rikiuojamas pavadinimas

en: track count
lt: takelių skaičius

en: track gain in db
lt: takelio stiprinimas decibelais

en: track number
lt: takelio numeris

en: track number inside a collection
lt: takelio numeris kolekcijoje

en: user rating
lt: naudotojo įvertinimas

en: version
lt: versija

en: version of the encoder used to encode this stream
lt: enkoderio, naudoto šiam srautui koduoti, versija

en: version of this data
lt: šių duomenų versija

en: video codec
lt: vaizdo kodekas

en: writable
lt: rašomas
